KOCHAM CIĘ POLSKO!

KOCHAM CIĘ POLSKO!

KOCHAM CIĘ, POLSKO!

Uroczystym wciągnięciem na maszt flagi państwowej oraz odśpiewaniem hymnu naszego kraju rozpoczęliśmy w NOSW uroczystości związane ze 103 Rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Flagę na maszt wciągała Pani Kierownik NOSW i jednocześnie Dyrektor Placówek „Tęcza” i „Opoka”. Towarzyszyli jej przy tym najmłodsi podopieczni Placówek.

Finał naszego święta miał miejsce 2021/11/09, jednak już dzień wcześniej reprezentacje poszczególnych grup zmagały się z testem wiedzy dotyczącej naszego kraju. Nasi najmłodsi podopieczni ze Szkoły Podstawowej oraz uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy zadbali o okolicznościową wystawę prac plastycznych.

Już po raz 12, mieliśmy przyjemność organizować Turniej Grup „Kocham Cię, Polsko!”. W tym roku Turniej był wyjątkowy. Odbywał się w ramach konkursu „Szkoła Młodych Patriotów” prowadzonego przez Studium Prawa Europejskiego.

 Z radością informujemy, że w 12. Edycji Turnieju Grup

„Kocham Cię, Polsko!”

 

III miejsce zajęła grupa 3

drużyna w składzie Paulina R., Wanessa S. oraz Oliwia R.

II miejsce zajęła grupa 4

drużyna w składzie Mateusz M., Daniel K. oraz Wojciech J.

kapitanem drużyny była Pani pedagog Magdalena Czechowicz

I miejsce zajęła grupa 5

drużyna w składzie Bartosz W., Leszek M. oraz Jakub C.

kapitanem drużyny był wychowawca Pan Adam Świder

 

Grupa 5 wywalczyła nagrodę główną w konkursie – bilety do Muzeum Iluzji we Wrocławiu. Dziękujemy wszystkim za udział w Turnieju oraz do zobaczenia już za rok! Kocham Cię, Polsko!

Zapraszamy do GALERII

 

 

Organizatorzy Turnieju: Małgorzata Ziernik i Adam Kurlapski
Fot. Jolanta Rus, Daniel Kocur