PIKNIK PATRIOTYCZNY

PIKNIK PATRIOTYCZNY

16 maja 2023 roku, w stołówce naszej Fundacji odbył się pierwszy Piknik Patriotyczny z okazji minionym Świąt Majowych. Uroczystość przygotował Pan Adam Kurlapski i Pani Małgorzata Chudzicka. Młodzież miała okazję wziąć udział w dwóch ciekawych konkursach: wiedzy na temat Konstytucji 3-go Maja oraz konkursie plastycznym (malowanie pisakami spożywczymi na herbatnikach) „Za co kocham swój kraj”. Oba konkursy cieszyły się ogromną popularnością i wzięły w nim udział dzieci z Placówek „Tęcza” i „Opoka” oraz młodzież naszego Ośrodka. Jury stanowiła cała obecna w tym dniu kadra wychowawców z Panią Kierownik na czele.

Zwycięzcami okazali się: Paulina Marszałek (konkurs plastyczny) oraz Mateusz Budziar (konkurs wiedzy). Wychowankowie otrzymali atrakcyjne nagrody, gromkie brawa i uścisk dłoni Pani Kierownik. Serdecznie gratulujemy!

Uczestnicy pikniku mogli także zostawić liść ze swoim imieniem na drzewie w barwach naszej flagi państwowej oraz spróbować biało-czerwonego deseru i jabłek z małymi flagami Polski.

Piknik Patriotyczny, pomimo brzydkiej pogody, udał się znakomicie. W przyszłym roku czeka nas kolejne spotkanie z okazji Świąt Majowych, które staje się tradycją naszego Ośrodka. Do zobaczenia!

Zapraszamy do GALERII

Maj 2023’
Magdalena Czechowicz
Fot. Małgorzata Ziernik