WITAMY NOWI MIESZKAŃCY!

WITAMY NOWI MIESZKAŃCY!

30 września 2019 roku, w murach naszego Ośrodka, odbyło się ważne i doniosłe wydarzenie. W uroczysty sposób powitano wszystkich Nowych Mieszkańców oraz uczczono Dzień Chłopaka. Rada Mieszkańców pożegnała dotychczasowego opiekuna, Pana Pawła Kupczyka i powitała na Jego miejsce nowego- Pana Krzysztofa Oleksiaka. Dziękujemy za dotychczasową owocna pracę!

Nowi mieszkańcy zostali powitani przez Panią Kierownik- Agnieszkę Gulanowską i panią pedagog- Magdalenę Czechowicz. Mieli okazję wykazać się poczuciem humoru w trakcie realizacji przygotowanych konkursów. Odgadywali imiona i nazwiska wychowawców, odpowiadali na pytania dotyczące życia w Ośrodku i raczyli się plastrem cytryny. Wspólnie brali udział w zabawie „Rozmowa telefoniczna”.

Wszyscy koledzy otrzymali z okazji swojego święta słodkie upominki od swoich koleżanek a Panowie Wychowawcy zdrowe soki z malin i czarnego bzu od Pań Wychowawczyń. Życzymy Wam Wszystkiego Najwspanialszego!

Uroczystość, stanowiąca wieloletnią tradycję naszego Ośrodka, zakończyła zabawa przy muzyce, czyli dyskoteka powitalna dla nowych i dotychczasowych mieszkańców.

Zapraszamy do GALERII

Wrzesień 2019
Organizatorzy: Rada Mieszkańców wraz z Opiekunami
Fot. Małgorzata Ziernik