Studniówkowy tort 2015

Studniówkowy tort 2015

Upiekło nam się! Tradycyjnie, od kilku lat, makowy tort strzelający iskrami rac, około 23:00 w sobotę 7 lutego 2015, wjechał na salę studniówkowego balu. Wcześnie, w stołówce Ośrodka przeobrażonej na tę jedną noc w salę balową, j tegoroczni maturzyści odtańczyli poloneza, wysłuchali życzeń (składanych przez Księdza Biskupa Ryszarda Bogusza, Dyrektora naszego Centrum – Księdza Roberta Sitarka i Dyrektora ds. Pedagogicznych – panią Stefanię Goździk), zaprezentowali program satyryczny oraz podziękowali nauczycielom i wychowawcom za trudy edukacji i opieki. Zgodnie z życzeniami, muzyka rozbrzmiewała (prawie) do białego rana, a maturzyści z LO i TE szaleli na parkiecie. W tajnym głosowaniu wybrano Królową I Króla Balu: ukoronowani zostali Ania Strągowska i Radek Żłobicki. Tytuł najlepszych tancerzy zdobyli Lucjan Szabunia i Paula Norbert. A następnego dnia wszystkich bolały nogi, ale to świadczy tylko o dobrej zabawie.

Na pamiątkę pozostaną zdjęcia i długopisy z napisem „Studniówka 2015”, które zapewne zostaną wykorzystane w czasie egzaminów…. A zdjęcia pokazują, jak elegancko wyglądały maturzystki, z makijażem wykonanym przez słuchaczy Studium Pani Marzeny Daleckiej i Uczennic z Policealnej Szkoły Kosmetycznej oraz Policealnej Szkoły Artystycznej przy ul. Braniborskiej  2/10  we Wrocławiu i fryzurami, które zawdzięczały Paniom i uczennicom z Zespołu szkół nr 5 im. Tadeusza Kilińskiego przy ul. Jana Władysława Dawida 5 we Wrocławiu.

 

W imieniu maturzystów dziękuję wszystkim Pracownikom i Przyjaciołom, którzy pracą, zaangażowaniem i pomysłowością przyczynili się do tego, że bal Studniówkowy 2015 odbył się we wspaniałej atmosferze i oprawie.

Agnieszka Gulanowska

Wrocław, 2015/02/09

Zmień rozmiar czcionki
Contrast